Poďme sa zoznámiť

Vierka Tatayová

Teší ma, som Vierka.

Profesionálna solution focused koučka, konzultantka a mentorka.

Špeciálne koučovanie nie je pre mňa len profesia. Je to prístup k životu a témam, ktoré nás stretávajú. Verím v to, že každý dokáže robiť veci inak a meniť to, ako to v živote má.
Svojim klientom pomáham vidieť a tvoriť najlepšie možné alternatívy v ich pracovných aj súkromných rolách a témach. Posmeľujem ich v presvedčení, že meniť veci je možné, a že to máme vo svojich rukách.

Nadšenec rozvoja a vzdelávania

veľkých a malých ľudí. Vždy sa snažím byť čo najužitočnejším partnerom na vašej ceste za cieľmi, pri malých aj veľkých zmenách, osvojovaní si nových návykov, či učení sa nových užitočných zručností. Jednoducho, najlepším partnerom v téme, ktorú si prinesiete.

Vizionársky snílek.

Snívam o solution focused (SF) spoločnosti. Dokážem si predstaviť svet, v ktorom ľudia aktívne hľadajú riešenia a zlepšenia ich aktuálneho stavu. Kde sa dívajú na druhých cez ich talenty, dary a dôverujú im. Kde hľadajú to, vďaka čomu s nimi vedia spolupracovať. Kde ľudia vidia a počujú, čo je naozaj dôležité.

Hermiona, dišputant a knihomoľ.

Neustále sa niečo nové učím, väčšinou cielene :-). Rada zdieľam skúsenosti a pohľady na rôzne témy. No a samozrejme, rada čítam. Pár kníh, ktoré podľa mňa, stoja za to:

Mama

Klaudie a Klavity. Klaudia je dokonalý spomaľovač, urýchľovač a rozvíjač, za ktorý som v mojom živote nesmierne vďačná. Klavita symbolizuje spojenie pracovného a súkromného rozvoja, integritu a autentickosť. Zároveň je spojením dcérinho a môjho mena a teda pre mňa najlepšia značka pre biznis.

Vzdelanie

Brief Coaching Training (ACTP, ICF)
Solution-focused Team and Group Coaching (CCE, ICF)
Kids‘ Skills – koučovanie detských zručností
Ako profesionálna koučka vo vzdelávaní pokračujem aj naďalej.

Doplnkové kurzy

Certifikáty

Člen